Články

Zde můžete najít naše tipy a rady ohledně problematiky prodeje a koupě hotelů a managementu.
  Načítání příspěvků…
 • O vzkříšení jabloneckého Petřína v rozhovoru s restauratérem a hoteliérem Ivem Konečným

  Rozhovor s restauratérem a hoteliérem Ivem Konečným, který stojí za znovuzrozením jabloneckého Petřína v podcastu Realitní mixér. 

 • Rozhovor s hoteliérem, kterému šéfoval Mickey Mouse

  „Micky Mouse byl mým prvním šéfem“, říká s důvtipem Nah-Dja Tien, Holanďan s čínskými kořeny, který již více jak 20 let působí na české hotelové scéně, a který byl hostem Jana Adámka v podcastu Realitní mixér.

 • Jan Adámek hostem podcastu Zážeh Martina Hurycha

  Jan Adámek, majitel JAN Reality a JAN Hospitality byl hostem v podcastu Zážeh. Co s Martinem Hurychem rozebírali? Například čím hotelnictví může inspirovat ostatní obory, jak naložit se zpětnou vazbou od klientů, na co si dávat pozor při nákupu komerčních nemovitostí a také jak nám umělá inteligence může ušetřit spoustu času, ale je třeba na ní s respektem.

 • Proč investovat do hotelu?

  Václav Hříbal a Jan Adámek z JAN Hospitality si tentokrát u mikrofonu povídali o tom, proč je výhodné investovat do hotelu a jak je to s bezpečností takové investice. Jestli je možné investovat do hotelu ve svém rodném kraji, když nerozumíte hotelovému byznysu a kolik financí potřebujete, abyste se stali majiteli nebo spolumajiteli takového hotelu.

 • Oslavili jsme vztyčení glajchy na stavbě nového hotelu v Praze.

  Stavba nového hotelu Motel One v Hybernské ulici, Praha 1 dosáhla nejvyššího bodu. Oslavili jsme to vztyčením glajchy. Na tomto projektu jsme pracovali pro developera Penta Real Estate a Astrid Schafleitner ze společnosti MotelOne.

 • Jak se vyvíjel cestovní ruch v roce 2022?

  Jan Adámek a Václav Hříbal probrali statistiky týkající se vývoje cestovního ruchu za rok 2022. Nenechte si ujít spoustu zajímavých čísel v nové epizodě našeho podcastu.

 • Hotelům se daří

  Podzim je úrodný a hoteliéři při dobré obsazenosti zvyšují průměrnou cenu za pokoj a noc. 

 • Rozhovor se Stáňou Bártkovou v novém podcastu

  Tužka, papír a hotelové rezervace psané do „štaflí“ – tak se před 30 lety vyřizovaly rezervace v předním pražském hotelu na Václavském náměstí. Zajímavý rozhovor se Stáňou Bártkovou v podcastu Realitní mixér.

 • Vítáme novou posilu do týmu JAN Hospitality

  Seznamte se s novou posilou týmu JAN Hospitality – Stanislavou Bártkovou.

 • Mikrofon

  Jan Adámek pro podcast Slovo má…

  Jan Adámek pro podcast Slovo má… Jak vyspělý je dle něj realitní trh? A jak vnímá předělávání hotelů na byty? Poslechněte si jej v tomto zajímavém rozhovoru.