Spolupráce s hotelovými profesionály

Několik let spolupracujeme s personální agenturou Dream Jobkterá je tu pro vás již od roku 2011 jako stabilní a profesionální partner v oblasti personálních služeb v oblasti cestovního ruchu a gastronomie. Od svého založení, za kterým stojí paní Ing. Pavla Hodinková (rozená Berková), se portfolio služeb Agentury Dream Job neustále rozšiřuje. Nejsou jen personální agenturou, chtějí představovat komplexní služby s přidanou hodnotou, chtějí být vaším partnerem.

 

V hlavním záběru Agentury Dream Job s.r.o. zůstává stále nábor manažerských pozic v oblasti hotelnictví a gastronomie. Nabízí personální poradenství a konzultace. Ctí individuální přístup ke klientům i kandidátům, které ve výběrových řízeních s potěšením zastupují. V současné době se téměř výhradně orientují na pozice středního a top managementu. Respektují potřeby jednotlivých provozů a i detailní požadavky klientů. Procesy výběru optimalizují tak, aby v co nejkratším možném čase prezentovali profily těch nejvhodnějších kandidátů a umožnili tím získat komfortní prostor pro finální rozhodování.

 

Nároky se v dnešní době stále zvyšují, v Agentuře Dream Job s.r.o. to vědí, a proto kvalita a perfektní servis jsou jejich standardem. Nabídnout vám můžou mimo nábor zaměstnancůkonzultace s respektovaným psychoterapeutem, unikátní metodu týmového koučinku, individuální přípravu na pohovory ve všech možných podobách, asistenci při realizaci podnikatelského projektu, mystery shopping. Na jejich webových stránkách najdete i pravidelné příspěvky v podobě odborných článků či dění v oboru.

 

Pracují vždy diskrétně. Profesionální HR postupy a techniky doplňují osobní znalosti svých konzultantů z prostředí reálných provozů. Májí přehled o aktuálním dění na trhu práce. Zkušení a kvalitní zaměstnanci jsou pro každou firmu základ. Ať už jde o velký mezinárodní řetězec anebo malou restauraci v regionu, najít tu správnou a vzácnou shodu mezi požadavky klienta a kandidáta je jejich největší motivací. Vizitkou jsou pro ně reference klientů a stovky spokojených zaměstnanců na vedoucích pozicích, které Agentura Dream Job s.r.o. během let obsadila napříč celou Českou republikou i za jejími hranicemi – mimo jiné, na Slovensku, v Rakousku, Velké Británii, Rusku, v severní Africe i ještě dále…

 

V Dream Job říkají: „Svoji práci děláme rádi a vaší důvěry si vážíme! Sny jsou od toho, aby se plnily….“