Spolupráce s hotelovými profesionály

Několik let spolupracujeme s personální agenturou Dream Jobkterá je tu pro vás již od roku 2011 jako stabilní a profesionální partner v oblasti personálních služeb v oblasti cestovního ruchu a gastronomie. Od svého založení, za kterým stojí paní Ing. Pavla Hodinková (rozená Berková), se portfolio služeb Agentury Dream Job neustále rozšiřuje. Nejsou jen personální agenturou, chtějí představovat komplexní služby s přidanou hodnotou, chtějí být vaším partnerem.

 

V hlavním záběru Agentury Dream Job s.r.o. zůstává stále nábor manažerských pozic v oblasti hotelnictví a gastronomie. Nabízí personální poradenství a konzultace. Ctí individuální přístup ke klientům i kandidátům, které ve výběrových řízeních s potěšením zastupují. V současné době se téměř výhradně orientují na pozice středního a top managementu. Respektují potřeby jednotlivých provozů a i detailní požadavky klientů. Procesy výběru optimalizují tak, aby v co nejkratším možném čase prezentovali profily těch nejvhodnějších kandidátů a umožnili tím získat komfortní prostor pro finální rozhodování.

 

Nároky se v dnešní době stále zvyšují, v Agentuře Dream Job s.r.o. to vědí, a proto kvalita a perfektní servis jsou jejich standardem. Nabídnout vám můžou mimo nábor zaměstnancůkonzultace s respektovaným psychoterapeutem, unikátní metodu týmového koučinku, individuální přípravu na pohovory ve všech možných podobách, asistenci při realizaci podnikatelského projektu, mystery shopping. Na jejich webových stránkách najdete i pravidelné příspěvky v podobě odborných článků či dění v oboru.

 

Pracují vždy diskrétně. Profesionální HR postupy a techniky doplňují osobní znalosti svých konzultantů z prostředí reálných provozů. Májí přehled o aktuálním dění na trhu práce. Zkušení a kvalitní zaměstnanci jsou pro každou firmu základ. Ať už jde o velký mezinárodní řetězec anebo malou restauraci v regionu, najít tu správnou a vzácnou shodu mezi požadavky klienta a kandidáta je jejich největší motivací. Vizitkou jsou pro ně reference klientů a stovky spokojených zaměstnanců na vedoucích pozicích, které Agentura Dream Job s.r.o. během let obsadila napříč celou Českou republikou i za jejími hranicemi – mimo jiné, na Slovensku, v Rakousku, Velké Británii, Rusku, v severní Africe i ještě dále…

 

V Dream Job říkají: „Svoji práci děláme rádi a vaší důvěry si vážíme! Sny jsou od toho, aby se plnily….“

 

 

HOTEL VALUATIONWe offer certified hotel valuation

We are certified experts in hotel valuation field with more than 20 years of working experience in hospitality.

Call us on 724 070 539