Články

Zde můžete najít naše tipy a rady ohledně
problematiky prodeje a koupě hotelů a managementu.

  Načítání příspěvků...
 • Spolupráce s hotelovými profesionály

  Několik let spolupracujeme s personální agenturou Dream Job, která je tu pro vás již od roku 2011 jako stabilní a profesionální partner v oblasti personálních služeb v oblasti cestovního ruchu a gastronomie.

 • Hotel plný hostů – sen každého hoteliéra.

  Pro hotely, které pravidelně ubytovávají korporátní klientelu je příhodné mít také konferenční místnosti. Nebo alespoň jednací salonky.

 • Proč mají v hotelech konferenční prostory?

  Pro hotely, které pravidelně ubytovávají korporátní klientelu je příhodné mít také konferenční místnosti. Nebo alespoň jednací salonky.

 • Jak je to s hotelovými restauracemi a proč do nich Češi nechtějí chodit?

  Zatímco na západě nejlepší restaurace velice často najdete v hotelu, v České republice se do hotelových restauracích moc nechodí. Výjimky existují.

 • Nájemní smlouva nebo management kontrakt

  Laická veřejnost se domnívám, že provozovatelem hotelu je automaticky vlastník. Například tedy, že hotel Courtyard by Marriott v Plzni vlastní společnost Marriott. Ve většině případů je to tak, že řetězec si budovu pronajímá.

 • Hotelové řetězce v Praze

  Pojďme si odpovědět na otázku, kolik hotelů operují mezinárodní řetězce. A jak jsou na tom české řetězce. A jaký je rozdíl v tom, když hotel vlastní a provozuje lokální majitel.

 • Prodeje hotelů ovlivňuje generační výměna majitelů

  Poslední dobou je na trhu více hotelů na prodej. Kde se ty hotely vzaly? Proč je majitelé chtějí prodat? A proč je prodávají zrovna teď?

 • Na hotelovém trhu v Praze je pořádně rušno!

  Cestovnímu ruchu se dobře daří, turistů přibývá, obsazenost hotelů roste. Letošní sezona je tak zajímavá i z hlediska investic, investice do hotelu je opět zajímavou příležitostí. Zvyšuje se zejména poptávka po koupi hotelů v centru hlavního města. Letos v létě dokončila společnost JAN Hospitality prodej čtyřhvězdičkového hotelu Plaza Alta v Praze 7 na Ortenově náměstí.

 • Kraj Vysočina v datech ČSÚ

  Kraj Vysočina se rozprostírá ve středu České republiky. Oblast tvoří převážně Českomoravská vrchovina s řadou chráněných krajinných oblastí a národních přírodních rezervací. Metropolí kraje je Jihlava, nejstarší hornické město českých zemí..

 • JAN Hospitality – představení společnosti

  Máme za sebou pěkných pár let práce pro stovku klientů, velké nadnárodní skupiny, ale i majitele hotelů v menších městech. Těší nás, že nás hoteliéři vyhledávají na základě doporučení kolegů z branže. Ale jak to celé vlastně začalo a vzniklo, poslechněte si to!