Články

Zde můžete najít naše tipy a rady ohledně
problematiky prodeje a koupě hotelů a managementu.

  Načítání příspěvků...
 • Nabízet služby neznamená umět je prodat.

  Společnost bohatne, lidé si dnes už mnohem více mohou dovolit nechat se rozmazlovat. Přijedou třeba na tři dny odpočinout si od těžké práce, relaxovat, zapomenout.

 • Spolupráce s hotelovými profesionály

  Několik let spolupracujeme s personální agenturou Dream Job, která je tu pro vás již od roku 2011 jako stabilní a profesionální partner v oblasti personálních služeb v oblasti cestovního ruchu a gastronomie.

 • Hotel plný hostů – sen každého hoteliéra.

  Pro hotely, které pravidelně ubytovávají korporátní klientelu je příhodné mít také konferenční místnosti. Nebo alespoň jednací salonky.

 • Proč mají v hotelech konferenční prostory?

  Pro hotely, které pravidelně ubytovávají korporátní klientelu je příhodné mít také konferenční místnosti. Nebo alespoň jednací salonky.

 • Jak je to s hotelovými restauracemi a proč do nich Češi nechtějí chodit?

  Zatímco na západě nejlepší restaurace velice často najdete v hotelu, v České republice se do hotelových restauracích moc nechodí. Výjimky existují.

 • Nájemní smlouva nebo management kontrakt

  Laická veřejnost se domnívám, že provozovatelem hotelu je automaticky vlastník. Například tedy, že hotel Courtyard by Marriott v Plzni vlastní společnost Marriott. Ve většině případů je to tak, že řetězec si budovu pronajímá.

 • Hotelové řetězce v Praze

  Pojďme si odpovědět na otázku, kolik hotelů operují mezinárodní řetězce. A jak jsou na tom české řetězce. A jaký je rozdíl v tom, když hotel vlastní a provozuje lokální majitel.

 • Prodeje hotelů ovlivňuje generační výměna majitelů

  Poslední dobou je na trhu více hotelů na prodej. Kde se ty hotely vzaly? Proč je majitelé chtějí prodat? A proč je prodávají zrovna teď?

 • Na hotelovém trhu v Praze je pořádně rušno!

  Cestovnímu ruchu se dobře daří, turistů přibývá, obsazenost hotelů roste. Letošní sezona je tak zajímavá i z hlediska investic, investice do hotelu je opět zajímavou příležitostí. Zvyšuje se zejména poptávka po koupi hotelů v centru hlavního města. Letos v létě dokončila společnost JAN Hospitality prodej čtyřhvězdičkového hotelu Plaza Alta v Praze 7 na Ortenově náměstí.

 • Kraj Vysočina v datech ČSÚ

  Kraj Vysočina se rozprostírá ve středu České republiky. Oblast tvoří převážně Českomoravská vrchovina s řadou chráněných krajinných oblastí a národních přírodních rezervací. Metropolí kraje je Jihlava, nejstarší hornické město českých zemí..